Державні закупівлі
ХКП "Електротранс"


Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
18-Nov-2019
Розгляд питання щодо подальшої роботи сайту

Порадившись - адміністрація веб-сайтів "Тролейбуси Хмельницького", "Депо Гречани" перейшли до розгляду питання щодо подальшої роботи вищевказаних веб - сайтів.
Нажаль склалась така ситуація яка ставить під загрозу роботу цих ресурсів. Одна з них - це велика ціна на продовження хостингу терміном 1 рік щоб сайти повноцінно працювали.
Якщо раніше ця ціна сягала 368 гривень - то зараз вже виросла до 1255. На 1 рік (до 20 листопада) ми продовжили роботу сайтів але не обіцяємо, що в 2020 році вони будуть працювати.
Звісно шкода того витраченого часу і роботи яка була вкладена для наповнення і фотогалерея та багато іншого. За нашу роботу ми не отримаємо а ні копійки - натомість те, що можемо поповнюємо рахунок щоб продовжити роботу сайтів.
Всьому є якесь пояснення та межа. Зараз дуже гостро стоїть питання про можливе закриття ресурсів яке може статися в майбутньому - хоча про це ще говорити поки рано але й забувати не слід. Такі собі думки про наболіле.
Наша адміністрація - наша команда щиро сподівається на вихід з положення і будемо робити все можливе щоб наші такі вже рідні ресурси впевнено продовжували свою роботу в мережі і розвивалися. Але як би це не було прикро говорити - треба бути готовими і до таких от ситуацій.
Хочемо подякувати всім хто залишається разом з нами і надає всіляку підтримку.