Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
03-Nov-2019
Картки для пільговиків виготовлено

Роздаватимуть картки після встановлення валідаторів.

Для пільгових категорій містян виготовили 45 тисяч магнітних карток для проїзду в громадському транспорті. Зараз на них наносять інформацію та готують для розповсюдження серед пільговиків. Про це розповів очільник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Словян Воронецький.

У соцзахисті планують роздавати картки через громадські приймальні, ЦНАПи та управляючі компанії, щоб не було черг.

"Наразі оператор програмує картки. Роздавати ми плануємо їх у мікрорайонах міста, аби не накопичувати великі черги в управлінні. Та спочатку буде підготовка транспорту і встановлення валідаторів", - каже Словян Ількович.

Як розповідають у міськраді, валідатори замовлятимуть вже наступного тижня, але про строки запуску їх роботи поки говорити зарано.

"Наступного тижня підприємство, яке забезпечує встановлення автоматизованої системи обліку і оплати проїзду вже замовлятиме валідатори. Встановлювати їх будуть у тролейбусах та автобусах комунального підприємства "Електротранс", а також частково у приватних автобусах. Поки що плануємо, що це будуть автобуси приватного перевізника Олександра Мішина. Коли почнеться монтаж валідаторів - все залежить від того, скільки часу піде на їх виготовлення", - коментує заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Раніше виконуючий обов'язки начальника управління транспорту та зв'язку Сергій Шепурев, розповів, що процес встановлення валідаторів не займає багато часу, тому спочатку йдеться про виготовлення квитків, а вже потім - встановлення відповідного обладнання.

Нагадаємо, що управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради провело тендер на виготовлення 45 437 магнітних карток на проїзд у громадському транспорті для пільговиків. Виготовило їх столичне підприємство "Компанія Спекл" за 872 тисячі 400 гривень.

Впровадженням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення плати за транспортні послуги у Хмельницькому займається підприємство Фінансова компанія "Герц" з Одеси.