Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
01-Nov-2019
Потрощили зупинки

Днями у Хмельницькому виявили дві потрощених зупинки громадського транспорту. Як розповідає виконувач обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Сергій Шепурев, встановлювали павільйони за кошти інвесторів. Один з них неушкодженим простояв лише три місяці.

"Ми виявили на зупинці "Думка", що на вулиці Свободи, побитий піднавіс. А на зупинці "Меморіал слави", що на Проскурівській, розбили заднє тоноване скло. Вартість одного такого скла, до речі, понад вісім тисяч гривень. Обидва павільйони встановлювали у свій час за кошти інвесторів, а це не маленькі гроші, йдеться про не один десяток тисяч гривень", - зазначив керівник.

За його словами, знайти охочих інвестувати у нові зупинки дуже важко. А зараз ще й будуть займатись пошуком коштів на відновлення. Сергій Валерійович каже, що для мешканців міста хтось зробив дуже поганий вчинок, тим більше перед початком зими. На жаль, відеокамери поблизу зупинок, які побили, ніде не встановлено, тому хто і коли вчинив правопорушення . невідомо.

"Наразі стоїть проблема у фінансуванні ремонту, бо бажаючих допомогти встановити павільйон дуже мало. Зараз замість того, щоб почати будівництво якоїсь іншої зупинки - управління має шукати шляхи, як відремонтувати ті, що тільки встановлені", - додав Сергій Шепурев.