Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
22-Oct-2019
Нові маршрутні покажчики у тролейбусах

На тролейбусах Хмельницького тепер можна побачити нові таблички з номерами маршрутів. Вони є трьох видів . для передньої, бічної та задньої частин тролейбуса. На передній вказані номер маршруту, початкова та кінцева точки, а також герб Хмельницького. Колір тла, як і раніше, відповідає номеру маршруту. Наприклад, для 7-го, 7А та 14-го фон таблички є червоним. Бічна табличка поділена на дві частини. На верхній є все, що й на передній, . номер маршруту, початкова та кінцева точки та зображення гербу. А на нижній частині є перелік всіх вулиць, якими курсує тролейбус.

Раніше вулиці були вказані не на всіх табличках. На задньому вказівнику як і раніше, вказаний номер маршруту.

Деталі щодо цього оновлення пояснив директор комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчука. Він розповів, що встановлювати нові таблички почали вчора, 21 жовтня. Зараз усі тролейбуси, які виїжджають на маршрути, мають такі вказівники. Їх встановлюють на всі машини, щодо яких немає планів встановлення електронних табло. . Ми зробили оновлення трафаретів для тролейбусів, у яких зараз немає і, напевно, й не буде електронних табло. Це тролейбуси старого зразка, вік яких вже сягає 30 років. Подеколи не зовсім приємно дивитися на старі трафарети і було зауваження щодо них у міського голови. Тому він дав вказівку виготовити нові сучасні гарні трафарети. Ми виготовили на всі тролейбуси, якими будуть перевозити пасажирів. Ціна питання для підприємства . близько 45 тисяч гривень, . розповів Віктор Паламарчук

За словами Віктора Паламарчука, всім цим займалися працівники ХКП "Електротранс". Придбали спеціальний пластик, який одночасно є й міцним, і гнучким. Директор підприємства вважає, що нові таблички є кращими, ніж старі.