"ГРЕЧАНИ"
залізничний веб-сайт
Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
08-Oct-2019
Черговий тролейбусний колапс

Чекати 10-15 хвилин й не втиснутися в маршрутку - таким був ранок для багатьох хмельничан. Адже зранку у місті трапився черговий транспортний колапс. На зупинках від холоду ."
"танцювали"десятки людей і чекали на хоч якийсь автобус чи тролейбус. Їх було мало. А коли й приїжджали, то втиснутися туди було практично нереально. Особливо це стосувалося й без того тісних маршруток. .Рогатих. же практично не було. Все це відбувалося "гарячий"період роботи громадського транспорту - між 8 та 9 ранку.

Велику частину пасажирів у місті перевозять тролейбуси. Їх в цей ранок вівторка, 8 жовтня, курсувало обмаль.
Ситуацію прокоментував директор ХКП "Електротранс" Віктор Паламарчук. Він повідомив, що трапився обрив контактної лінії, яка забезпечує рух тролейбусів. Каже, що контакти вийшли із зажимів. Відбулося це на вулиці Проскурівського підпілля в напрямку руху в сторону мікрорайону "Гречани".

Ми не можемо передбачити коли трапиться така ситуація і лінія вийде із зажиму. Та до ремонту ми завжди готові і на це в наших бригад іде до 10 хвилин. Та в цьому випадку швидко зробити все не вийшло. Так склалося, що саме в цьому місці раніше газовики розрили дорогу. Вони нібито ведуть газ до якогось будинку. Тому під'їхати до місця обриву наші контактники не могли і дістати до місця зажиму не було як. Довелося викликати "вишку" На це все пішов додатковий час. Як тільки вона приїхала, все швидко полагодили і рух транспорту відновився,- каже Віктор Паламарчук. На час ремонту тролейбуси стояли й через це у центрі почали утворюватися затори. Це вплинуло на загальну ситуацію із рухом транспорту в місті. І все це стало причиною ранкового колапсу.