"ГРЕЧАНИ"
залізничний веб-сайт


Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
02-Sep-2019
Обрано фірму для виготовлення пільгових квитків

Хмельницький обрав дорожчу фірму, яка виготовить 45 тисяч карток для проїзду пільговиків

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за результатами тендера 30 серпня повідомило про намір укласти угоду з ТОВ "Компанія Спекл" (Київ) на виготовлення 45437 штук безконтактних карток для пільгового проїзду.

Загальна вартість становить 872,4 тис. грн, повідомляється у системі "Прозорро".

Усі картки для пільговиків повинні відповідати ДСТУ ISO/IEC 14443 тип А. Термін зберігання даних на картці . 10 років.

Крім цього, постачальник повинен мати можливість виконувати додаткову персоналізацію карток "шрифтом Брайля" за окремим замовленням.

Конкурентами виступали дві фірми (ТОВ "Перша фабрика карт" з Коломиї і ТОВ "Ікт Пластик" з Чернігова), цінові пропозиції яких були нижчими від переможця . 698 тис. грн і 699 тис. грн, відповідно. Однак тендерний комітет відхилив їхні заявки, бо знайшов невідповідністі умовам тендерної документації.

За даними аналітичної системи "Youcontrol" столична ТОВ "Компанія Спекл" створена у травні 2004 року. Підприємство спеціалізується на виробництві інших виробів із пластмас. Засновниками і вланиками є двоє киянок Юлія Чижик і Тетяна Шевченко.

Як писав НГП, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня 2018 року ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Переможцем конкурсу було визначено ТОВ "Фінансова компанія "Герц"(Одеса). Із ним підписали угоду терміном на 5 років.

Реалізація проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.