Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
21-Aug-2019
Хто виготовить e-квиток

Спочатку він з'явиться в електротранспорті.

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради оголосило тендер на виготовлення е-квитка для пільгових категорій громадян. Інформація про це розміщена на ресурсі Прозоро. На сьогодні тендер у статусі "подання пропозицій". У тендерній документації йдеться про 45 437 магнітних карток, орієнтованою вартістю 1 мільйон 590 тисяч гривень.

За словами начальник управління Словяна Воронецького, до кінця року планують забезпечити усіх пільговиків е-квитками.

"Наше завдання забезпечити усіх пільговиків картками для проїзду у громадському транспорті. Після цього розпочнеться процес встановлення валідаторів у міських тролейбусах. Тендер ми оголосили, розкриття поданих пропозицій відбудеться 23 серпня. Картки плануємо роздавати через громадські приймальні, ЦНАПи та управляючі компанії, щоб не було черг", - пояснює Словян Ількович.

За словами виконуючого обов'язки начальника управління транспорту та зв'язку Сергія Шепурева, процес встановлення валідаторів не займає багато часу, тому спочатку йдеться про виготовлення квитків, а вже потім - встановлення відповідного обладнання. Якщо встановити раніше, то його можуть пошкодити вандали.
Спочатку е-квиток з'явиться в електротранспорті. На вході кожного тролейбуса буде встановлений валідатор. В пасажира ж буде картка, яка надає право на проїзд і фіксуватиме кількість поїздок.

"Вже є домовленості між ХКП "Електротранс" та товариством на закупівлю та поставки обладнання. Головне питання зараз в забезпеченні пасажирів картками. Встановити валідатори процес недовготривалий. На 70 тролейбусів, які зараз курсують містом, встановлення валідаторів займе близько місяця. Зараз не встановлюємо, щоб їх не пошкодили вандали", - пояснює Сергій Шепурев.