Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
17-Aug-2019
Перевірка громадського транспорту

За два тижні у Хмельницькому перевірили понад 250 транспортних засобів

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області продовжують відпрацювання по виявленню порушень законодавства у сфері пасажирських перевезень. Особливу увагу приділяють технічному стану таких транспортних засобів.

За два тижні, з 1 по 15 серпня, у Хмельницькому перевірили понад 250 транспортних засобів, які здійснюють громадські перевезення . це тролейбуси, автобуси і маршрутки. Таку статистику повідомила Роксолана Середюк, тимчасово виконуюча обов'язки інспектора відділу пресслужби Управління патрульної поліції області.

"За результатами перевірки до відповідальності притягнуто 25 водіїв, за технічні несправності, відсутність технічного контролю та відхилення від маршруту. Окрім цього за два тижні у місті сталось три дорожньо-транспортні пригоди за участю громадського транспорту. У двох випадках ДТП стались з вини водіїв - тролейбуса та маршрутки", - коментує Роксолана Середюк.

Нагадаємо, що перевірка громадського транспорту відбувається у рамках профілактичних заходів, ініційованих керівництвом Нацполіції у зв'язку з тим, що кількість дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів в місті зросла. Минулого місяця ці перевірки провокували затримку транспорту, через те, що водії не виходили на маршрут, щоб не натрапити на перевірку.