Новини сайту
Останні новини
12-Aug-2019
Знову перекриють рух транспорту

Сьогодні, 12 серпня з 10:00 буде обмежено рух громадського та автомобільного транспорту на проїзній частині Старокостянтинівського шосе, від вулиці Водопровідної до вулиці Прибузької включно із перехрестям. Як повідомляють у міськраді, обмеження діятимуть до 6:00 13 серпня. На ділянці виконують роботи з фрезеруванням асфальтобетонного покриття на проїжджій частині.

Під час виконання робіт рух автобусних маршрутів N 19, 29, 29А, 49, 49А буде змінено в напрямку руху до мікрорайону "Озерна" по вулицях Шевченка-Свободи- Зарічанській- Старокостянтинівське шосе-проспекту Миру та аналогічно у зворотному напрямку", - йдеться в повідомленні.

Рух тролейбусів здійснюватиметься наступним чином:

Маршрут N1 . вулиця Кам'янецька . вулиця Степана Бандери-проспект Миру-Старокостянтинівське шосе-вулиця Зарічанська- вулиця Свободи-вулиця Шевченка- Старокостянтинівське шосе-вулиця Проскурівська- вулиця Свободи- вулиця Подільська- вулиця Кам'янецька.

Маршрут N 10 . вулиця Кам'янецька- вулиця Героїв майдану-вулиця Свободи-вулиця Зарічанська- Старокостянтинівське шосе-проспект Миру-вулиця Панаса Мирного-проспект Миру- Старокостянтинівське шосе-вулиця Зарічанська- вулиця Свободи-вулиця Шевченка-вулиця Проскурівська- вулиця Свободи- вулиця Зарічанська -Старокостянтинівське шосе-проспект Миру-вулиця Панаса Мирного.

Рух тролейбусів по маршруту N 5 скасовано.