Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
30-Jul-2019
Що впливає на громадські перевезення

Управління транспорту Хмельницької міськради визначило 7 основним проблем, які впливають на пасажирські перевезення.

Про це зазначено у Програмі розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту Хмельницького на
2019-2023 роки, яку мають затвердити депутати.

Серед проблем:

1. Відсутність достатньої кількості сучасних великогабаритних, зокрема низькопідлогових, транспортних засобів для задоволення потреб споживачів транспортних послуг, в т.ч. з обмеженими фізичними можливостями.

2. Нестабільні показники графікованості громадського транспорту.

3. Недосконалий механізм стовідсоткової компенсації витрат підприємств міського пасажирського транспорту на перевезення пільгових пасажирів.

4. Недосконалий розвиток вулично-дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, які не відповідають сучасним темпам автомобілізації міста.

5. Дефіцит пропускної спроможності основних вулично-шляхових магістралей.

6. Недостатній розвиток професійної освіти у напрямку збільшення кількості та якості підготовки спеціалістів інженерно . технологічних професій та водіїв відповідної категорії.

7. Зменшення кількості платоспроможних пасажирів.

"Якщо подібні тенденції триватимуть і надалі, реальністю стане відсутність в існуючій системі транспортної інфраструктури потенційних можливостей для забезпечення необхідної рухомості населення, мобільності трудових ресурсів, різке зниженням безпеки функціонування міського пасажирського транспорту в місті. Як наслідок, розвиватиметься практично необоротний процес заміни громадського транспорту особистими автомобілями, що призведе до загострення екологічних проблем, росту втрат від дорожньо-транспортних пригод, нестачі вулично-шляхової мережі", . сказано у Програмі.

Довідково: у Хмельницькому для задоволення потреб в сфері пасажирських перевезень затверджена транспортна
мережа з 22 тролейбусних маршрутів та 45 автобусних маршрутів. На вказаних маршрутах транспортні засоби працюють у звичайному режимі руху.

Для обслуговування маршрутної мережі використовуються в середньому 72 одиниці електротранспорту з 96 передбачених та 278 автобусів з 350 передбачених, з них: 26 . великої місткості (передбачено . 40), 54 . середньої місткості (передбачено . 132) та 198 малої місткості (передбачено . 178).