Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
05-Jul-2019
Чому повноцінно не працює Dozor City

Вже два роки стежити за міським транспортом можна за допомогою додатка DozoR City або на сайті city.dozor.tech. Програма працює за допомогою GPS-навігації, що встановлена у багатьох маршрутках і тролейбусах міста. Втім, останнім часом реальність не співпадає із тим, що показує екран смартфона.

ТОВ "Дозор Україна" працює із хмельницьким транспортом вже два роки. За транспортом вона стежить за допомогою спеціальних трекерів, встановлених у громадському транспорті. А почали встановлювати такі пристрої у маршрутках і автобусах Хмельницького, за словами в.о. начальника управління траспорту міськради, почали ще у 2011 році. Їх замінили пристрої від ТОВ "Дозор Україна", якими сьогодні облаштовані маршрутки і тролейбуси. Як повідомив Сергій Шепурев, змінити старе обладнання на нове можливо, але не у всьому транспорті.

Ми працюємо із трекерами старих компаній, які підлягають ремонту. Однак ті пристрої, які переобладнати неможливо, ми відповідно і не перепрошиваємо. Є ще один варіант як відновити їх роботу. Для цього потрібні ключі до пристроїв. Їх мають надати компанії із якими ми працювали раніше. Проте наразі вони не функціонують, тому й надати їх нам не можуть - пояснює Сергій Шепурев.


Кожен трекер, якими облаштовані машини, коштує близько трьох тисяч гривень. Як повідомив Сергій Шепурев, наразі у Хмельницькому вони є у 80% міського транспорту.


Та от серед перевізників є й такі, що DozoR City зовсім не відображає. Мова йде про автобуси N 21 і N 22. Як пояснив заступник міського голови Андрій Бондаренко, їх програма не показує через технічні несправності, які невдовзі обіцяють виправити.