Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
25-Jun-2019
Знову буде припинено рух транспорту

З суботи, 22 червня, на неділю, 23 червня, був запланований поточний ремонт дорожнього покриття суцільним методом частини вулиці Степана Бандери, поблизу перехрестя з проспектом Миру. Через несприятливі погодні умови(зливи) ремонтні роботи перенесено на наступні вихідні.

Тож роботи з улаштування асфальтобетонного покриття асфальтоукладальником на проїзній частині вулиці Степана Бандери, поблизу перехрестя з проспектом Миру, виконуватимуться з 20 години 29 червня до 14 години 30 червня.

У період виконання дорожніх робіт буде перекрито рух усіх видів транспортних засобів через перехрестя проспекту Миру та вул. Степана Бандери.

Закриту ділянку трасси можливо буде оминути через вулиці Озерну, Панаса Мирного, Свободи та Зарічанську. Рух транзитного транспорту буде направлено вулицями Тернопільською, Камэянецькою, Купріна, Красовського, Пілотською та Трудовою.

Тролейбусні маршрути N 8а, 11, 11а, 12 та 18 здійснюватимуть рух в напрямку мікрорайону Озерна через вулицю Зарічанську, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру та аналогічно курсуватимуть у зворотному напрямку.

Автобусні маршрути курсуватимуть наступним чином:

- маршрут N 21 зможе оминути зазначену ділянку, рухаючись вулицею Свободи;

- решта автобусних маршрутів будуть оминати вулицею Перемоги.