Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
12-Jun-2019
Нові тролейбуси у Хмельницькому

До кінця червня у Хмельницький доставлять перших 2 тролейбуси, які місто купує у лізинг. Наступна партія транспорту приїде у липні. А вже до жовтня обласний центр отримає усі куплені тролейбуси.

Половина нових тролейбусів . на автономному ходу. Це означає, що рухатися вони можуть будь-якою вулицею, адже не потребують електроживлення.

"Ми плануємо запустити перший маршрут,сполучивши Ракове і Львівське шосе по вулиці Толстого, щоб тролейбус не заїжджав на вулиці Камэянецьку, Подільську, Шевченка, і сполучав ці райони. Плануємо ще один маршрут: вулиця Красовського, Чорновола і в Ракове, щоб з.єднати Дубове і Ракове. І на перспективу ці тролейбуси, одна одиниця . точно, в години пік може відпрацьовувати Лезневе і Ружичну, туди, де тролейбуси не їздять", . розповів міський голова Олександр Симчишин.

Активно оновлювати тролейбусний парк Хмельницького почали з 2016 року. За позабюджетні кошти уже придбали 19 нових машин, 4 одиниці транспорту, які збиралися відправити на металобрухт, капітально відремонтували.

Нині на маршрути вдається щодня випускати максимум 78 тролейбусів. Цього замало, місто потребує щонайменше ще 30 машин, каже міський голова.

"Ми з двома банками працювали. Приватбанк запропонував надзвичайно низьку відсоткову ставку", . зауважив Олександр Симчишин.

Обійдуться тролейбуси міському бюджету у 74 млн грн. Аванс . а це майже 15 млн грн уже перерахували. Якщо Приватбанк дасть добро, за такою ж процедурою куплять 10 великогабаритних автобусів.

"Це великогабаритні низькополі сучасні автобуси, які стануть наступним етапом. Я думаю, десь на початку або в середині 2020 року вже побачимо їх на маршрутах у Хмельницькому", . додав Олександр Симчишин.