Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
11-Jun-2019
Нові зупинки: де та коли ми їх побачимо?

У Хмельницькому скоро зможемо побачити нові зупинки громадського транспорту. Деякі вже майже готові, інші ж тільки планують встановлювати. До виготовлення нових павільйонів для очікування транспорту залучають інвесторів . підприємців Хмельницького. Встановити для хмельничан мають і "розумні" зупинки.

Які ж зупинки стануть більш сучасними?

Зупинка Темп

Вже зараз хмельничани можуть побачити новий павільйон на зупинці "Темп". Розташований він на в'їзді у Хмельницький зі сторони Старокостянтинова. Зараз зупинка змонтована не повністю . є тільки каркас. Завершити її встановлення мають до кінця цього тижня. Всі роботи проводять за рахунок ПАТ "Завод "Темп". Дозвіл на це надав виконавчий комітет Хмельницької міської ради. "Розумною" ця зупинка не буде.

Зупинка "Педагогічна академія"

Новий павільйон для очікування транспорту вже встановлюють на зупинці "Педагогічна академія" у напрямку мікрорайону "Гречани". Сергій Шепурєв розповів, що заїзну кишеню для павільйону перенесли ближче до шпиталю МВС. За даними системи електронних закупівель "ProZorro", на облаштування кишені витратили майже 621 тисячу гривень з міського бюджету. Завершити роботи мають дуже скоро Нагадаємо, що дозвіл на встановлення зупинки надав виконком міської ради 28 березня. Підприємець Ігор Ковальчук змушений буде поставити павільйон, адже він тривалий час використовував торговий павільйон на зупинці "МАУП" без дозвільних документів. Протягом 5 років підприємець зможе безкоштовно використовувати встановлені на зупинці сіті-лайти. "Розумною" ця зупинка також не буде.


Зупинка "Військоий шпиталь"

Для зупинки "Військовий шпиталь" у напрямку мікрорайону Ракове зараз виготовляють павільйон. За словами Сергія Шепурєва, встановити його мають найближчим часом. Нагадаємо, що дозвіл на встановлення нової зупинки надав виконком міської ради 28 березня. Встановлювати павільйон захотіла правозахисна громадська організація "Соломон". Упродовж 5 років вона зможе безкоштовно використовувати сіті-лайти на зупинці

Зупинка"вулиця Перемоги"

На Зарічанській вже завершили розширення проїжджої частини та облаштування заїзної кишені для зупинки "вулиця Перемоги". За даними системи електронних закупівель "ProZorro", на це витратили понад 910 тисяч гривень з міського бюджету. За словами Сергія Шепурєва, тут планують встановити "розумну" зупинку. Для цього потрібно знайти інвестора, який профінансує роботи. Тільки після встановлення павільйону сюди зможуть перенести точку посадки пасажирів зупинки "вулиця Перемоги". Зараз вона розташована за кілька десятків метрів у напрямку Старокостянтинівського шосе.


Зупинка"Парк молодіжний" та зупинка"вулиця Кармелюка"

Ще минулого року запланували встановлення павільйонів з електронними табло на зупинках "парк молодіжний" та "вулиця Кармелюка"
у напрямку центру міста. Сергій Шепурєв розповів, що управління ЖКГ має облаштувати місця для встановлення павільйонів. Після цього самі зупинки встановлюватиме ТОВ "Дозор Україна". Начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління ЖКГ Олександр Ковальчук розповів, що на облаштування місць для павільйонів вже виготовили проектно-кошторисну документацію.