Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
06-Jun-2019
Новий автобусний маршрут

На численні звернення громадян розпочав роботу автобусний маршрут 20, що сполучає мікрорайон Лезневе із Південно-Західним (завод "Катіон"). Маршрут пролягає через центральні вулиці Хмельницького . проспект Миру, вулиці Бандери, Кам.янецьку, Львівське шосе. Роботу двох автобусних одиниць забезпечує комунальне підприємство "Електротранс". Саме комунальному підприємству міський голова Олександр Симчишин дав доручення забезпечити транспортне сполучення мікрорайону в цій частині міста.

Відкриття транспортного маршруту 20 стало можливим завдяки тому, що в 2017-2018 роках було відремонтовано вулицю Молдавську (дорога до ряду садівничих товариств Лезневе-1, 2, 4, 5).

На сьогодні транспортні потреби лезнівчан забезпечують два автобуси середньої місткості, які працюють не лише у робочі дні тижня, але й на вихідні, щоб мешканці мікрорайону могли в будь-який час дістатися до різних частин Хмельницького.

Мешканці Лезневе схвально відгукуються про роботу автобусного маршруту 20 та вдячні, що міська влада зреагувала на звернення та вирішила проблему з транспортним сполученням цього мікрорайону Хмельницького.