"ГРЕЧАНИ"
залізничний веб-сайт
Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
19-Apr-2019
Відшкодовано збитки за обрив контактної мережі

Про це повідомили в "Електротрансі".

Водій, котрий 9 квітня в Хмельницькому спричинив тролейбусний колапс, погодився відшкодувати збитки, яких зазнало підприємство "Електротранс". Нагадаємо, у той день від заводу "Новатор" до "Катіону", що на вулиці Тернопільській, обірвалася контактна мережа. Через що рух тролейбусів зупинився. Причиною аварійної ситуації стало те, що у вантажного автомобіля з Тернополя, який перевозить борошно, піднялася бочка, яка й обірвала контакту мережу. На декілька годин паралізованими виявилися тролейбуси на шести маршрутах.

"Ми порахували вартість матеріалів, які витратили на відновлення мережі, вартість роботи, ймовірні втрати від виручки через простій тролейбусів. Загалом це 42 тисячі гривень. Цю калькуляцію ми надали водієві, він з нею ознайомився, перевірив та погодився перерахувати через банк на рахунок "Електротрансу" цю суму завданих збитків", - розповів сайту "Є" директор КП "Електротранс" Віктор Паламарчук.

Додає, що лише тоді, коли ці гроші надійшли на рахунок підприємства, водієві, що спричинив тролейбусний колапс в Хмельницькому, надали довідку, що претензій до нього не мають.