Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
19-Apr-2019
Це хвилює містян

9 квітня на пряму телефону лінію з міським головою Олександром Симчишиним зателефонували двоє хмельничан, які незадоволені нинішньою транспортною мережею. Їх хвилює мала кількість тролейбусів, які прямують з мікрорайону "Озерна" до зупинки "Міська лікарня".

За їх словами, для жителів мікрорайону "Озерна" зранку або вечорі важко доїхати до зупинки "Міська лікаря" чи до зупинки "Залізничний вокзал". Нині цим шляхом їздять тролейбуси за маршрутом 3 (Озера-Ракове) та маршрутом N10 (Озерна-Торговий центр).

"Раніше від нас до залізничного вокзалу їздив тролейбус N2а. Тепер він напівпорожнім прямує від зупинки "Катіон" до зупинки "Автовокзал N2". Ми хочемо, щоб цей маршрут повернули до мікрорайону "Озерна". Це допомогло би багатьом хмельничанам вчасно і зручно доїхати до роботи", - переконаний мешканець мікрорайону "Озерна".

Олександр Симчишин розповів, що міська влада проведе обстеження пасажиропотоку. Якщо він більший від мікрорайону" "Озерна" ніж до зупинки "Залізничний вокзал", то тролейбус N2а повернуть на старий маршрут. Проте проблема малої кількості тролейбусів повэязане не з транспортною мережею, а банальною відсутністю водіїв.

"Нинішня транспортна мережа передбачає, що на маршрути щодня має виходити 96 тролейбусів, розповідає очільник міста. Проте 24 тролейбуси простоюють у депо через відсутність водіїв. Схожа проблеми й з комунальними автобусами. Нині понад 20 великогабаритних автобусів не виїжджають на вулиці міста".

Нагадаємо, що цьогоріч міська влада планує придбати 5 звичайних тролейбусів і 5 тролейбусів на автономному ходу.