Новини сайту
Останні новини
09-Apr-2019
Тимчасово змінено маршрути руху тролейбусів

Поблизу зупинки "Катіон" вантажівка обірвала тролейбусну контактну мережу. Це сталося близько 13:00. На автомобілі, що перевозить борошно, з невідомих причин спрацював підйомний механізм. Піднята цистерна обірвала електродроти від зупинки "Новатор" до депо на "Катіоні". Вантажівка пошкодила також розтяжки, на яких закріплені дроти. Знеструмленими виявилися ділянки мережі від "Катіона" до Молодіжної та частково на Львівському шосе. Як розповів директор підприємства ХКП "Електротранс" Віктор Паламарчук, водій готовий відшкодувати всі завдані збитки. Обіцяв він це зробити впродовж 1.2 днів.
Зараз тролейбуси до Катіона не ходять. З Кам.янецької вони повертають на Тернопільську. Не доїжджаючи до Катіона, вони повертають на Молодіжну. З неї їдуть на Інститутську, а потім на Кам.янецьку і далі за маршрутом. Працівники Електротрансу зараз працюють над відновленням руху. За словами Віктора Паламарчука, роботи триватимуть орієнтовно до 18.19 години. Як повідомила журналістам vsim.ua старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції Людмила Чернилевська, виклики щодо цієї ситуації до поліцейських не надходили.

Зараз тролейбуси до "Катіона" не ходять. З Кам.янецької вони повертають на Тернопільську. Не доїжджаючи до Катіона, вони повертають на Молодіжну. З неї їдуть на Інститутську, а потім на Кам.янецьку і далі за маршрутом. Працівники ХКП "Електротранс" зараз працюють над відновленням руху. За словами Віктора Паламарчука, роботи триватимуть орієнтовно до 18.19 години. Як повідомила старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції Людмила Чернилевська, виклики щодо цієї ситуації до поліцейських не надходили.