Новини сайту
Останні новини
28-Feb-2019
Вивчення пасажиропотоку у хмельницьких тролейбусах

З 11 по 17 березня у хмельницьких тролейбусах рахуватимуть пасажирів. Підрахунком займеться робоча група, яку очолить заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Це робиться для того, щоб зрозуміти, який пасажиропотік у тролейбусах. Передусім хочемо порахувати кількість безоплатних пасажирів, - каже Андрій Євгенович. . Ми хочемо визначити коефіцієнт співвідношення безоплатних пасажирів до платних у тролейбусах. За останній рік кількість осіб, які сплачують за проїзд у тролейбусах різко знизилася. Причини цьому зрозумілі . багато людей виїхало за кордон, а ще до цього призвела легалізація євроблях, адже люди пересідають з громадського транспорту на власні автівки. Після вивчення пасажипотоку ми зможемо розглянути порядок відшкодування для Електротрансу .

Додамо, що такі обстеження періодично проводять в усіх господарствах міського електричного транспорту для уточнення планів руху, перерозподілу рухомого складу по маршрутах і годинами доби, уточнення маршрутної системи, вирішення питань координації роботи різних видів транспорту, складання планів розвитку транспортної мережі тощо.

За результатами обстеження пасажиропотоку виконком має намір затвердити новий коефіцієнт відшкодування для ХКП "Електротранс"