Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
12-Jun-2015
Відбулася спартакіада працівників

Вихідними на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи 1 відбулася традиційна спартакіада. Участь у ній взяли працівники та начальники департаментів, управлінь та відділів міської ради, підприємств комунальної власності.

У вітальному слові на урочистому відкритті спортивного свята виконуючий обов.язки міського голови Костянтин Чернилевський наголосив, що головне . це об.єднання і дружні стосунки. Як в колективах, так і між суперниками. Очільник міста побажав усім гарного настрою, адже кожен, хто взяв участь у спартакіаді уже переможець.

У спортивному змаганні взяло участь 10 команд: КП Хмельницькводоканал , ХКП .Електротранс., КП .Південно-Західні тепломережі., КП Хмельницьктеплокомуненерго , управління культури і туризму, управління охорони здоров.я, управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, управління житлово-комунального господарства та збірна виконкому. Загалом 263 учасники, з них 58 жінок.

Цього року учасники змагалися у традиційних видах спорту: шахи, дартс, більярд, перетягування канату, біг на 50 метрів, стрільба з пневматичної гвинтівки, настільний теніс та у нових для спартакіади: стрільбі з пістолету та неповному розбиранні та складанні автомату Калашникова.

Також у рамках спартакіади провели турнір з міні-футболу.

У підсумку команди показали такий результат: 10 місце посіла команда КП .Південно-Західні тепломережі., на 9 сходинці - управління житлово-комунального господарства, 8-ми стали фахівці управління праці, соціального захисту населення, 7 командне місце в управління культури і туризму, 6 щабель посіло КП Хмельницькводоканал , 5-ми стали представники збірної виконкому, 4 сходинку у змаганні найспортивніших здобули минулорічні переможці - управління охорони здоров.я.
Призерами щорічної спартакіади та змагання з міні-футболу стали: 3 місце у ХКП .Електротранс., срібло спортивних змагань у


КП Хмельницьктеплокомуненерго , чемпіонами спартакіади 2015 стали працівники управління освіти.
Сьогодні, під час щотижневої наради у міській раді переможців спартакіади нагородили кубками.